Ubytování

Nabízíme ubytování v prostorných (20 m2) dvoulůžkových pokojích ve dvou samostatně přístupných částech rodinného domu:

Pokoje jsou plně zařízeny s ohledem na požadavky studujících. V obou částech je vybavená kuchyň včetně chladničky, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, sporáku a nádobí. Dále je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Samozřejmostí je připojení k internetu, a to buď přes Wi-Fi v celém objektu nebo kabelem na pokoji.

V blízkosti ubytování je restaurace s možností venkovního posezení. Pro sportovce je přímo za domem volně přístupná dráha pro in-line bruslení a hřiště. Hned vedle je možnost rezervovat si tenisové kurty.

Obsazenost

Část A
Pokoj A1obsazeno
Pokoj A2obsazeno
Pokoj A3obsazeno
Část B
Pokoj B1obsazeno
Pokoj B2obsazeno

Aktualizováno: 16. října 2018

Dostupnost

Nová Hospoda je velice dobře dostupná několika trolejbusovými linkami MHD, které přímo spojují centrum Plzně, Centrální autobusové nádraží a Hlavní vlakové nádraží. Na fakulty Západočeské univerzity na Borech se lze dostat do 15min. Nákupní centrum TESCO (Borská pole) je vzdáleno 3 zastávky trolejbusem. Na Novou Hospodu zajíždí také noční autobusová linka N1 (Bolevec - U Práce, Americká - Bory - Nová Hospoda). Novou Hospodu protínají cyklostezky. Pro majitele automobilu je možnost parkování přímo před domem.

Ceník

Cena je konečná, včetně energií a přístupu k internetu.

Vratná kauce je ve výši jedné měsíční platby.

Služby

Obojí je již zahrnuto v ceně.